Uitnodiging Informatieavond 22 juni 2023 Middengebied – Bedrijventerreinen

Op donderdag 22 juni 2023 organiseren wij een informatieavond over de twee nieuw te ontwikkelen bedrijventerreinen in het Middengebied in Dorpshuis Swanla te Zevenhuizen. Wij nodigen u van harte uit aanwezig te zijn. Tijdens deze informatieavond praten we u graag bij over de laatste stand van zaken, kunnen er vragen gesteld worden en kan er ook van gedachten worden gewisseld.

De avond start met een interview met wethouder Jan Willem Schuurman. Marco van Lente, Opgavemanager, vertelt u vervolgens meer over de huidige stand van zaken, het proces en de planning. Daarna vertelt Maaike Kuipers, beleidsmedewerker Economie, u meer over de uitgangspunten van het bestemmingsplan en de uitgiftevoorwaarden voor de twee bedrijventerreinen.

Na een korte pauze gaan we in groepen uiteen om met elkaar van gedachten te wisselen en de uitgangspunten aan te scherpen. Uiteraard is er gelegenheid tot het stellen van vragen, delen van goede ideeën en het uiten van eventuele zorgen.

Programma

19.00 – 19:25 uur Inloop

19.30 – 19.35 uur Welkomst door de dagvoorzitter Marion van der Voort

19.35 – 19.40 uur Interview met wethouder Jan Willem door Marion van der Voort

19.40 – 19:45 uur Stand van zaken door Marco van Lente, Opgavenmanager en mogelijkheid om vragen te stellen.

19:45 – 20:15 uur Ontwikkeling twee bedrijventerreinen door Maaike Kuipers

20.15 – 21:15 uur In groepen uiteen om met elkaar te praten en van gedachten te wisselen over o.a. bestemmingsplan uitgangspunten en concept uitgiftevoorwaarden.

21:15 – 21:30 uur Algemene vragenronde – dagvoorzitter sluit af

21:30 – 22:00 uur Afsluitende borrel en gelegenheid tot napraten.

Aanmelden voor de informatieavond*

Deze informatieavond over de twee nieuw te ontwikkelen bedrijventerreinen in het Middengebied is voor alle ondernemers van gemeente Zuidplas en omgeving. De informatieavond wordt gehouden In Dorpshuis Swanla in Zevenhuizen op donderdagavond 22 juni 2023. De inloop start om 19:00, het programma start om 19.30 uur en eindigt rond de klok van 21.30 uur. Aanmelden voor deze bijeenkomst is noodzakelijk. U kunt dat doen via de volgende link https://www.eventbrite.nl/e/tickets-bijeenkomst-bedrijventerreinen-middengebied-637939071937 . U kunt zich aanmelden tot en met maandag 19 juni 2023.

Adres: Dorpshuis Swanla Burgemeester Klinkhamerweg 86 2761 BJ Zevenhuizen

*Tijdens de bijeenkomst kan er niet live digitaal meegekeken worden.